مردم اصفهان در كمك و هزينه براي هموطنان سيل زده نمونه هستند

آيت الله سيد يوسف طباطبايي نژاد روز چهارشنبه در همايش تجليل از ياوران مراسم چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي افزود: تلاش ها و اقدامات خالصانه اصفهاني ها در خوزستان همانند نگين روشن و درخشان است.

اجراي برنامه متمركز به مناسبت 15 خرداد و رحلت امام (ره) در سمنان

حجت الاسلام والمسلمين غلامرضا قندهاري در جلسه هماهنگي و برنامه ريزي ستاد استاني بزرگداشت ارتحال ملكوتي امام خميني (ره)، قيام 15 خرداد و روز جهاني قدس كه با حضور نماينده ولي فقيه در استان و استاندار سمنان برگزار شد

2500 برنامه در چهلمين سالگرد انقلاب در اصفهان اجرا شد

مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي اصفهان گفت: ستاد برگزاري چهلمين سالگرد انقلاب با محوريت امام جمعه اصفهان تشكيل شد، در نهايت 2500 برنامه با 80 عنوان برنامه پيش بيني شد و چهلمين سالگرد با افتخار پشت سر گذاشته شد.

رابطه ایران با جمهوری اسلامی

تهاجم به جمهوری اسلامی چیزی فراتر از تغییر رفتار و حتی تغییر رژیم را دنبال می‌کند و آن میل به تجزیه ایران از جانب دشمنان بوده است.

سپاه پاسداران در دهه چهارم و پنجم انقلاب

دو نوبت تحریم سپاه پاسداران در کمتر از یک سال، از شدت زخم خوردگی و عجز دولت آمریکا و عین حال، صلابت و سلامت مسیر این نهاد انقلابی حکایت می‌کند.

جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضادی ندارند

انقلاب اسلامی پس‌از نظام‌سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریّه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.

«سپهبد قرنی» که بود و چگونه شهید شد؟

سپهبد سید‌محمد ولی قرنی در دوران خدمت خود خدمات درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است.

پاسداری یک فرهنگ و سپاه دارای یک حرکت مستمر است

پاسداری، یک فرهنگ است، یک فرهنگ «عزت» و «افتخار». پاسداری از دین و انقلاب که امروز این معنا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجسّم است صرفاً یک حرکت نظامی نیست؛ بلکه جنبه عقیدتی و سیاسی و فداکاری و مجاهدت دارد. البته جنبه نظامی هم دارد، یعنی بازوی نظامی انقلاب بوده است و خواهد بود.

انقلاب انسان‌ساز و سیلی از انسانیّت

40 سال است که پروژه دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی اولویت اول دشمنان ایران است اما در سیل اخیر 80 میلیون ایرانی، ترکمن بودند، فارس بودند، کرد بودند، لر بودند و عرب هستند.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 155273

  • کل بازديدکنندگان : 814134

پیوندها