هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی فرصتی برای روشنگری و بصیرت افزایی در میان مردم است

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی فرصت بسیار خوب برای روشنگری و بصیرت افزایی در میان مردم و آحاد جامعه است.

آمریکا بزرگترین حامی تروریسم دولتی در جهان است

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان :به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی، ششم لغایت دوازدهم تیرماه به دلیل کثرت اقدامات تروریستی دشمنان نظام علیه ملت ایران به‌عنوان هفتۀ بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.

نیروی انتظامی، متناسب با گام دوم انقلاب خود را آماده خدمت کند

آیت‌الله «لطف‌الله دژکام » با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، خودسازی و جامعه‌پردازی را از پیام‌های مهم این بیانیه اعلام کرد و گفت: باید برادران خدوم در نیروی انتظامی، متناسب با گام دوم انقلاب خود را آماده و مهیا کنند.

نبرد یا مقاومت؟

رهبر انقلاب: ما حالا بحث "نبرد" را نمی‌کنیم، بحث "مقاومت" را می‌کنیم؛ بحث"نبرد"جداگانه است؛ من دارم ایستادگی و مقاومت و عقب‌نشینی نکردن را می‌گویم.

بنیان‌های عقلانی مذاکره نکردن با آمریکا

مذاکره در شرایط سخت معمولا به نفع طرف قلدر و زورگو ختم می‌شود. زیرا به‎غیر از سوء استفاده طرف مقابل از این شرایط، طرف داخلی به خاطر چنین شرایطی امکان خطای محاسباتی دارد.

همه پیام‌های یک دیدار تاریخی

هر چند موضوع نامه یا پیغام سران کاخ سفید برای مسئولان کشورمان امر جدیدی نیست و بارها چه در زمان جنگ و چه بعد از آن اتفاق افتاده، اما این بار تفاوت‌های اساسی با دفعات قبل داشت.

دست امارات و عربستان بر آتش نفتکش‌ها نمایان است

یک کارشناس خاورمیانه با اشاره به اینکه آمریکا مدرک مستدلی علیه ایران در جریان آتش سوزی نفتکش‌ها در دریای عمان ندارد، گفت: امکان مداخله امارات و عربستان در این جریان بیش از پیش مشهود است.

فراخوان رییس قوه قضاییه برای مشارکت‌ مردم و نخبگان در روند تحول دستگاه قضا

رییس قوه قضاییه برای مشارکت مردم و نخبگان در روند تحول دستگاه قضا فراخوان عمومی داد تا مردم نقطه نظرات خود را از طریق شبکه های اجتماعی به وی اعلام کنند.

«پرستو» اسم رمزی برای تخریب یا ابزاری در دست صهیونیست‌ها؟

آنچه بیش از هرچیز دیگری در بررسی تله‌های جنسی به چشم می‌خورد، پیشگامی صهیونیست‌ها در استفاده از این روش برای ضربه زدن به طرف مقابل است.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 171586

  • کل بازديدکنندگان : 936177

پیوندها