حماسه اربعين قدرت آمريكا را در منطقه به افول كشانده است

امام جمعه موقت ورامين گفت: حماسه عظيم راهپيمايي اربعين حسيني نيز از بركات انقلاب اسلامي است، عظمتي كه قدرت اروپا و آمريكا را به ويژه در منطقه رو به افول و نابودي كشانده است.

راهپیمایی 13 آبان نشان خواهد داد، تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است

اما ملت همیشه در صحنه ایران با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 13آبان نشان خواهند داد که این تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است.

تجمع بزرگ مردمي 13 آبان در مصلي بيت المقدس اراك برگزار مي شود

سرپرست شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان مركزي از برنامه ريزي حضور جمعيت 10 هزار نفري دانش آموزان در مراسم 13 آبان استان مركزي خبر داد و گفت: تجمع بزرگ مردمي 13 آبان در مصلي بيت المقدس اراك برگزار مي شود.

اربعین حسینی دعوت‌نامه‌ای برای ظهور خلف صالح حسین (ع)

اربعین حسینی به مثابه نامه‌های سرشار از اشتیاق جان‌های مشتاق و دل‌های عاشق برای خلف صالح حسین (ع) است تا با ظهورش و حکمرانی بر دل‌ها و سرزمین‌ها، حرکت ناتمام‌مانده جدش را تمام کرده و به کمال برساند.

راهپیمایی اربعین اوج تفکر مبارزه است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حرکت میلیونی زائران اربعین می‌فرمایند: «جوانان ما راه خود را پیدا کرده‌اند.» این راه یکی از موثرترین شیوه‌های مقابله با معاندان اسلام است که به تعبیر امام خامنه‌ای «اوج تفکر مبارزه» است.

ارزش‌ها و مبانی تمدنی مراسم اربعین

شعار «هیهات من الذله» امام حسین(ع) در حدود ۱۴ قرن پیش، امروز با صدایی بلند در اربعین تکرار می‌شود و عزتمندی مسلمانان و شیعیان را به رخ می‌کشد.

هشت خیانت آمریکا به کردها در طول تاریخ

رئیس بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها؛ «(سردار) سلیمانی زمانی گفته بود که آمریکا همواره دوستانش را ترک می‌کند. آمریکا نباید کاری کند که حرف او درست دربیاید.»

مسیر تمدن‌سازی اسلامی از جاده نجف ـ کربلا‌ می‌گذرد

کربلای حسینی و مسیر پیاده روی از نجف به کربلا به مثابه ستاره قطبی عمل می‌کند که همه بُردارهای واگرا را همگرا کرده است. این همگرایی اجتماعی نشان می‌دهد که قدرت نرم ایران در منطقه به شدت رو به رشد است.

چرا مسئولان و رسانه‌ها باید سواد رسانه‌ای‌شان را افزایش دهند؟

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه گفت: سواد رسانه‌ای فقط نیاز مردم نیست بلکه مسئولان و رسانه ها، بیش و پیش از مردم باید سواد رسانه‌ای‌شان را افزایش دهند.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 201035

  • کل بازديدکنندگان : 1127519

پیوندها