9 دی تجدید میثاق مجدد با شهدا و رهبر انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین نظرپور در جلسه ستاد 9 دی بیان داشت: گرامیداشت حماسه 9 دی به منزله همیشه در صحنه بودن و نوعی همبستگی و میثاق مجدد با شهدا و آرمانهای شهداست.

مردم انقلابی ایران در تمامی صحنه‌های جامعه حضور فعال دارند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: دشمنان در همه حال به دنبال ضعیف نشان دادن راهپیمایی‌های مردم‌اند و از هیچ تلاشی برای تضعیف این مهم فروکش نمی‌کنند.

هوشياري و بصيرت مردم ايران بساط فتنه گران را برچيد

حجت الاسلام ملايي گفت: جمهوري اسلامي ايران در مقاطع گوناگون با فتنه هاي مختلفي از سوي دشمنان روبرو بوده و دشمن نيز دنبال روزنه اي براي ضربه زدن به اسلام و انقلاب بوده است ولي هوشياري، بصيرت و حضور به موقع مردم، بساط فتنه و فتنه گران را جمع كرده است.

نگاهی به اوضاع سياسي عصر امام حسن عسكري عليه السلام

تاريخ اسلام، بيان گر مظلوميت ها و ستم هايي است كه جائران بعد از رحلت آخرين سفير الهي يعني حضرت محمد مصطفي صلي الله عليه و آله و سلم بر خاندان پاك ایشان روا داشته و كارنامه هاي سياهي را از خود به يادگار نهاده اند.

بایسته‌های مدیریت در نظام اسلامی

بار مسئولیت در نظام اسلامی، بار سنگینی است که جز با انقلابی‌گری و متعهد بودن به اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی نمی‌توان آن را به سرمنزل مقصود رساند.

شهید آیت الله حسن مدرس الگوی نمایندگی

امام خمینی (ره) بارها شهید مدرس را الگوی نمایندگی بر می شمردند. می توان گفت دیانت، معنویت، شجاعت و شهامت، مردمی بودن و ساده زیستی، درک درست زمانه و نیز دغدغه ملت داشتن از جمله ویژگی های شخصیتی مدرس در ترسیم الگوی نماینده تراز است.

برای ساختار و مدیریت جامعه به فضای مجازی نیازمندیم

سردار داود عامری گفت: کشور باید یک ایران مجازی داشته باشد چرا که ما برای ساختار و مدیریت جامعه به فضای مجازی نیازمندیم.

بایسته‌های مدیریت در نظام اسلامی

بار مسئولیت در نظام اسلامی، بار سنگینی است که جز با انقلابی‌گری و متعهد بودن به اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی نمی‌توان آن را به سرمنزل مقصود رساند.

نشست «از حکومت علوی تا حاکمیت اموی» برگزار می شود

نشست «از حکومت علوی تا حاکمیت اموی» با حضور کارشناسان و اساتید برگزار می شود.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 215754

  • کل بازديدکنندگان : 1220314

پیوندها